Prohlášení o přístupnosti

Obec Podmoky se zavazuje k zpřístupnění své internetové stránky v souladu se zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

Toto prohlášení opřístupnosti se vztahuje na www.obecpodmoky.cz

Stav souladu

Tato internetová stránka  je částečně v souladu se zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

Nepřístupný obsah

Níže uvedený obsah není přístupný  z důvodu nepřiměřené zátěže:

některé PDF soubory obsahují naskenované obrázky a neobsahují strojově zpracovatelný text. (Pravidlo 1.1 Textové alternativy)
    Většina fotografií ve fotogaleriích neobsahují strojově zpracovatelný text. (Pravidlo 1.1 Textové alternativy)

Uvedení do souladu se zákonem a s pravidly přístupnosti by v tomto směru bylo pro obecní úřad finančně náročné.

Vypracování tohoto prohlášení o přístupnosti

Toto prohlášení bylo vypracováno dne 17. prosince 2020.

Toto prohlášení bylo vypracováno dle metodického pokynu MVČR k tomuto zákonu na základě posouzení provedeného třetí stranou.

Zpětná vazba a kontaktní údaje

Náměty či informace o problémech při zobrazovaní těchto stránek, dotazy nebo připomínky týkající se obsahu webu zasílejte na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Postupy pro prosazování práva

Kontaktní údaje příslušného orgánu pro prosazování práva:

Ministerstvo vnitra
odbor eGovernmentu
náměstí Hrdinů 1634/3
140 21 Praha 4

Informace prezentované v jiných formátech

Ve formátu PDF nabízíme některé dokumenty a doplňující informace, které jsou příliš rozsáhlé a je vhodné jejich stažení. Pro zobrazení těchto dokumentů je třeba mít nainstalovaný prohlížeč Adobe Reader, který je zdarma ke stažení na stránkách společnosti Adobe Systems, Inc.

Část dokumentů je zveřejněna v některém z formátů aplikací Microsoft Office. Pro všechny DOC a DOCX je na stránkách společnosti Microsoft k dispozici prohlížeč, který si můžete zdarma stáhnout a nainstalovat na Vaše zařízení.

Lepší možností je zdarma stáhnout kancelářský balík Open Office nebo Libre Office.

Přizpůsobení velikosti textu a klávesové zkratky na webových stránkách

Pokud je pro vás text obtížně čitelný, k jeho zvětšení můžete použít nástroje Vašeho prohlížeče.

V nejběžnějších moderních prohlížečích (Internet Explorer, Chrome, Firefox, Safari) lze text zvětšit současným zvolením Ctrl++ a zmenšít Ctrl+-. K původní velikosti se lze vrátit pomocí Ctrl+0, nebo Ctrl+*. V Safari na OS X použijte místo Ctrl klávesu Command (⌘).

Pro popis všech informací na tomto webu je použit značkovací jazyk HTML, pro popis vzhledu pak kaskádové styly CSS. Textový obsah stránek lze zobrazit i s vypnutými kaskádovými styly. Všechny velikosti jsou uvedeny v relativních jednotkách, je tedy možné podle potřeby zvětšit velikost písma. Všechny odkazy jsou v textu graficky zvýrazněné.

Svátek má
Dnes : Ilona